SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
244 540 €
(2 351 € / mq)
Vendita
Atipico
1
104 mq
Младост 4, София

camera da lettoatypical
piatto104 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

СГРАДА С АКТ 14! АКТ 16 КРАЯ НА 2026г.! ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ продава тристаен апартамент в новоизграждащ се жилищен комплекс, с изключително високок...

Altro
Età dell'offerta: 102giorni
Aggiornato: 102giorni

Località

Младост 4, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ