SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
216 700 €
(3 052 € / mq)
Vendita
Atipico
1
71 mq
Никола Станчев, София

camera da lettoatypical
piatto71 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Двустаен апартамент в Окинава Бутик Резиденс в Малинова долина. Застроена площ 58,18 кв.м / обща площ 71,13 кв.м. Състои се от входно антре 5,14 кв....

Altro
Età dell'offerta: 111giorni
Aggiornato: 111giorni

Località

Никола Станчев, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕКА