SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
79 700 €
(1 107 € / mq)
Vendita
1
1
72 mq
Разград

camera da letto1
piatto72 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Продава се едностаен апартамент ново строителство! Жилището се състои от стая с кухня, баня с тоалетна и една тераса. Над апартамента има таванска ста...

Altro
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Разград
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АДРЕС