SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
73 000 €
(1 281 € / mq)
Vendita
Atipico
1
57 mq
Абритус, Разград

camera da lettoatypical
piatto57 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Продава се двустаен апартамент в кв. 'Абритус'! Жилището се състои от хол, спалня, кухня, баня с тоалетна и две тераси! Апартаментът се намира на четв...

Altro
Età dell'offerta: 10giorni
Aggiornato: 10giorni

Località

Абритус, Разград
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АДРЕС