SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
142 500 €
(1 717 € / mq)
Vendita
Atipico
1
83 mq
Хоризонт, Равда

camera da lettoatypical
piatto83 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Тристаен апартамент с 2 спални в Равда с изглед към улицата. #34223052 Цена: 142 500 евро Населено място: Несебър Стаи: 3 Обща площ: 83 м2 Етаж: 2 от...

Altro
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

Хоризонт, Равда
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ОАЗИС