SUPA24
Altro
Altro
Altro
103 500 €
(1 150 € / mq)
Vendita
3
1
90 mq
черно море, Кошарица

camera da letto3
piatto90 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Apartmán o dispozici 3+kk a celkové ploše 103 m² se rozkládá ve druhém a třetím podlaží a nabízí prostor, který působí vzdušně, elegantně a přirozeně....

arredato
Età dell'offerta: 23giorni
Aggiornato: 23giorni

Località

черно море, Кошарица

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva