SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
69 900 €
(958 € / mq)
Vendita
Atipico
1
73 mq
Добротица, Каварна

camera da lettoatypical
piatto73 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Реф. 4483 гр. Каварна, Крайбрежна зона БАЛИК ЕСТЕЙТ ПРОДАВА двустаен апартамент с морска панорама и застроена площ от 72,56 кв.м, разположен в споко...

Altro
Età dell'offerta: 10giorni
Aggiornato: 10giorni

Località

Добротица, Каварна
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

БАЛИК ЕСТЕЙТ