SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
96 000 €
(701 € / mq)
Vendita
Atipico
1
137 mq
Ан. Премянов, Бяла

camera da lettoatypical
piatto137 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Код на офертата: 1068 ГОЛДИМА Естейтс продава обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в затворен комплекс в гр. Бяла с площ от 137,41 кв.м...

Altro
Età dell'offerta: 6giorni
Aggiornato: 6giorni

Località

Ан. Премянов, Бяла
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС