SUPA24
Altro
Altro
Altro
105 000 €
(1 040 € / mq)
Vendita
3
1
101 mq
Ан. Премянов, Бяла

camera da letto3
piatto101 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazza

Descrizione

Zajistíme pro vás kompletní služby na klíč. Nemusíte hledat správce, nábytkářskou firmu, opraváře ani uklízečky – vše zajistíme my. To vše nabízíme za...

arredato
Età dell'offerta: 69giorni
Aggiornato: 69giorni

Località

Ан. Премянов, Бяла

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva