SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
70 000 €
(833 € / mq)
Vendita
Atipico
1
84 mq
Ан. Премянов, Бяла

camera da lettoatypical
piatto84 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент с удивителна морска панорама в гр. Бяла. Апартаментът се намира на красивия склон на гр.Бяла. Разпо...

Parametri

Generato dall'intelligenza artificiale

TerrazzaVisualizzazioneArredatoMarciapiedeElettrodomestici da cucina

Altro
Età dell'offerta: 85giorni
Aggiornato: 79giorni

Località

Ан. Премянов, Бяла
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

КАНТОРА ЕЛЕКРА