SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
113 000 €
(1 883 € / mq)
Vendita
Atipico
1
60 mq
Никола Икономов

camera da lettoatypical
piatto60 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

!!! ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА ОТ ЯВЛЕНА !!! Предлагаме Ви уютен и функционален тристаен апартамент в кв. Три Чучура Център, над Чешмата. Имотът е с площ 60...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Никола Икономов
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА