SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
250 300 €
(2 503 € / mq)
Vendita
Atipico
1
100 mq
Царевец

camera da lettoatypical
piatto100 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Оферта 68167: Тристаен апартамент, направен с изключително много любов и мисъл за максимален комфорт и пространство с ПАРКОМЯСТО ВКЛЮЧЕНО В ЦЕНАТА! Сг...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Царевец
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ