SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
181 380 €
(885 € / mq)
Vendita
Atipico
1
205 mq
Остромила

camera da lettoatypical
piatto205 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

ДИРЕКТНИ ЦЕНИ ОТ ИНВЕСТИТОР - 📢 БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА ! ОФЕРТА:11346 -'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи, тристаен апартамент, в нов...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Остромила
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ГОЛД ИМОТИ