SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
129 999 €
(1 585 € / mq)
Vendita
Atipico
1
82 mq
Лотос

camera da lettoatypical
piatto82 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

оф.25819 ВЪНШНА ИЗОЛАЦИЯ! СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ! ИЗЛОЖЕНИЕ ИЗТОК - ЗАПАД! Предлагаме Ви да закупите тристаен апартамент с РЕАЛНА КВАДРАТУРА! Имотът се ...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Лотос
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ