SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
90 600 €
(1 258 € / mq)
Vendita
Atipico
1
72 mq
Димо Хаджидимов

camera da lettoatypical
piatto72 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

✅ ОФЕРТА 20032 🏡 ''ГОЛД ИМОТИ'' предлага за продажба двустаен апартамент с АКТ 14, в напреднал етап на строителство в ниска 6-етажна сграда. ✅ Жили...

Altro
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Димо Хаджидимов
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ГОЛД ИМОТИ