SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
124 999 €
(2 083 € / mq)
Vendita
Atipico
1
60 mq
Митрополит Натанаил

camera da lettoatypical
piatto60 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Референтен номер: 4034. АПАРТАМЕНТ НА ТОП ЛОКАЦИЯ С ТРИ ОТДЕЛНИ СТАИ РЕАЛНА КВАДРАТУРА НА СРЕДЕН ЕТАЖ. Предлагаме Ви да закупите апартамент в центра...

Altro
Età dell'offerta: 11giorni
Aggiornato: 11giorni

Località

Митрополит Натанаил
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ