SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
118 000 €
(1 844 € / mq)
Vendita
Atipico
1
64 mq
бул. Христо Ботев

camera da lettoatypical
piatto64 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Двустаен апартамент на топ локация отличен избор за инвестиция или уютен дом Предлага се за продажба практичен и добре разпределен двустаен апартам...

Altro
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

бул. Христо Ботев
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ