SUPA24
60 999 €
(1 452 € / mq)
Vendita
1
1
42 mq
Димо Хаджидимов

camera da letto1
piatto42 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Референтен номер: 2396. Реф. номер: 2396 С АКТ 14! Предлагаме ви да закупите едностаен апартамент в Южен! Основни характеристики на имота: -Площ:...

Altro
Età dell'offerta: 12giorni
Aggiornato: 12giorni

Località

Димо Хаджидимов
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ