SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
65 000 €
(1 275 € / mq)
Vendita
Atipico
1
51 mq
Шинова ела

camera da lettoatypical
piatto51 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме компактен двустаен апартамент, разположен в жилищна сграда в град Банско. Сградата се намира на 15 мину...

Altro
Età dell'offerta: 15giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Шинова ела
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА