SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
128 900 €
(1 766 € / mq)
Vendita
Atipico
1
73 mq
бул. Христо Ботев

camera da lettoatypical
piatto73 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Луксозен апартамент в центъра на гр. Враца Представяме ви изключително стилен и функционален апартамент, разположен в идеалния център на Враца, на пл...

Altro
Età dell'offerta: 15giorni
Aggiornato: 6giorni

Località

бул. Христо Ботев
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН