SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
120 000 €
(1 319 € / mq)
Vendita
Atipico
1
91 mq
Спартак

camera da lettoatypical
piatto91 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Апартаментът се намира в един от най-предпочитаните райони на гр. Благоевград в непосредствена близост до супермаркет Lidl, автобусни спирки, аптеки,...

Altro
Età dell'offerta: 6giorni
Aggiornato: 6giorni

Località

Спартак
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД