SUPA24
81 399 €
(1 146 € / mq)
Vendita
Atipico
1
71 mq
Николай Коперник

camera da lettoatypical
piatto71 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

оф.25690 ПРЕД АКТ16! Предлагаме Ви ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в НОВА НИСКА СГРАДА! Жилището се състои от: ВСЕКИДНЕВНА С КУХНЯ, СПАЛНЯ, БАНЯ С ТОАЛЕТНА, СКЛА...

Altro
Età dell'offerta: 26giorni
Aggiornato: 26giorni

Località

Николай Коперник
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ