SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
87 469 €
(1 151 € / mq)
Vendita
Atipico
1
76 mq
Княз Борис І

camera da lettoatypical
piatto76 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg В процес на строителство. Очакван Акт 16 - 04.2028 г. Представяме за продажба двустаен апартамент в нова жилищ...

Altro
Età dell'offerta: 27giorni
Aggiornato: 27giorni

Località

Княз Борис І
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЛУКСИММО - БУРГАС