SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
113 000 €
(1 548 € / mq)
Vendita
Atipico
1
73 mq
бул. Христо Ботев

camera da lettoatypical
piatto73 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

ТРИСТАЕН - Демокрация, тухла, ТЕЦ, 73 кв.м., ет.8/8, външен ап., с преход, състоящ се от кухня с тераса, дневна с преход към спалня, втора спалня, бан...

Altro
Età dell'offerta: 35giorni
Aggiornato: 35giorni

Località

бул. Христо Ботев
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

БОРСА ИМОТИ ООД