SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
90 800 €
(1 244 € / mq)
Vendita
Atipico
1
73 mq
бул. България

camera da lettoatypical
piatto73 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

ОФЕРТА 11269 ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ - КВ. КЮЧУК ПАРИЖ | ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ Представяме Ви двустаен апартамент в сграда в напреднал етап на строителство, раз...

Altro
Età dell'offerta: 36giorni
Aggiornato: 36giorni

Località

бул. България
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ