SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
141 900 €
(1 971 € / mq)
Vendita
Atipico
1
72 mq
Николай Коперник

camera da lettoatypical
piatto72 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Титан Пропъртис предлага за продажба чисто нов, напълно обзаведен двустаен апартамент в кв. Кючук Париж. Намира се на комуникативна локация, в непосре...

Altro
Età dell'offerta: 52giorni
Aggiornato: 23giorni

Località

Николай Коперник
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ТИТАН ПРОПЪРТИС