SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
137 699 €
(1 601 € / mq)
Vendita
Atipico
1
86 mq
Николай Коперник

camera da lettoatypical
piatto86 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Референтен номер: 3893. ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С РЕАЛНА КВАДРАТУРА НА СРЕДЕН ЕТАЖ Предлагаме Ви апартамент с ТРИ спални в район Южен Основни характери...

Altro
Età dell'offerta: 63giorni
Aggiornato: 37giorni

Località

Николай Коперник
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ