SUPA24
Soggiorno; pavimento in legno, luce naturale
Soggiorno; pavimento in legno, luce naturale
Soggiorno; pavimento in legno, luce naturale
169 950 €
(1 531 € / mq)
Vendita
Atipico
1
111 mq
проф. Илия Якулов, Велико Търново

camera da lettoatypical
piatto111 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Имоти Търновград Ви предлагат мезонет за продажба, разположен в кв. Колю Фичето, в близост до Спортна зала, магазини, училище, детска градина. Предлаг...

Altro
Età dell'offerta: 78giorni
Aggiornato: 78giorni

Località

проф. Илия Якулов, Велико Търново
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТИ ТЪРНОВГРАД