SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
123 688 €
(1 249 € / mq)
Vendita
Atipico
1
99 mq
6-ти Септември

camera da lettoatypical
piatto99 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

БЕЗ КОМИСИОН! ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! ЕЙЧ ЕЙЧ Пропърти предлага на Вашето внимание възможност за закупуване на тристаен апартамент в DARIYA 5 - място...

Altro
Età dell'offerta: 85giorni
Aggiornato: 58giorni

Località

6-ти Септември
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД