SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
160 470 €
(2 260 € / mq)
Vendita
Atipico
1
71 mq
Кръстьо Мармарев, Варна

camera da lettoatypical
piatto71 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Тристаен тухлен апартамент в сграда на акт 15. Жилището се състои от дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалет, коридор и тераса. Степен на з...

Altro
Età dell'offerta: 84giorni
Aggiornato: 84giorni

Località

Кръстьо Мармарев, Варна
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АДРЕС