SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
67 597 €
(1 146 € / mq)
Vendita
Atipico
1
59 mq
Републиканска

camera da lettoatypical
piatto59 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Двустаен апартамент в нова сграда гр. Созопол Без комисионна за купувача Град Созопол е едно от най-забележителните места по българското Черноморие ...

Altro
Età dell'offerta: 81giorni
Aggiornato: 81giorni

Località

Републиканска
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ДИ ЕЙЧ АЙ ГРУП