SUPA24
95 900 €
(950 € / mq)
Vendita
Atipico
1
101 mq
Иванка Терзиева

camera da lettoatypical
piatto101 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

БЕЗ КОМИСИОННА Сграда с модерен и елегантен дизайн гр. Стара Загора, Атюрен Луксозно фоайе и общи части Апартаменти с изискан дизайн и висок кла...

Altro
Età dell'offerta: 97giorni
Aggiornato: 97giorni

Località

Иванка Терзиева
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

МИХАЙЛОВА