SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
200 900 €
(3 939 € / mq)
Vendita
Atipico
1
51 mq
бул. Гоце Делчев, София

camera da lettoatypical
piatto51 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Двустаен апартамент в добро състояние, на кръстовището на бул. Гоце Делчев и бул. България. Жилището се продава с налично обзавеждане при желание от б...

Altro
Età dell'offerta: 125giorni
Aggiornato: 121giorni

Località

бул. Гоце Делчев, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

РИЪЛНЕТ ОФИС КЛАСИК