SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
258 999 €
(1 919 € / mq)
Vendita
Atipico
1
135 mq
Митрополит Натанаил

camera da lettoatypical
piatto135 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Референтен номер: 2746. ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН МЕЗОТЕН В КВ. МАРАША Предлагаме Ви да закупите напълно обзаведен мезонет на метри от централната градска ...

Altro
Età dell'offerta: 131giorni
Aggiornato: 17giorni

Località

Митрополит Натанаил
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ