SUPA24
Altro
Altro
Altro
123 000 €
(2 278 € / mq)
Vendita
2
1
54 mq
Bashkia Vlorë

camera da letto2
piatto54 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Koupě nemovitosti v zahraničí může být jednodušší, než si myslíte – přímo v Albánii se o Vás postará český makléř, který zde dlouhodobě žije a zná mís...

Altro
Età dell'offerta: 114giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Bashkia Vlorë
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALMAN REALMAN

Apartmány Albánie - JRS real s.r.o.