GL
+0 km
Vendita e noleggio appartamenti
10000+ risultati
Dall'ultimo
Lama
Piastrella
9
72 522 €
Vendita
Atipico
1
62 mq
Чучулуга
Търсите двустаен в кв. Гагарин, Пловдив, който съчетава ново строителство, отлична локация и реален инвестиционен потенциал? ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА ДО 30.06! От SG Estates Bulgaria Ви представяме имот,…
65 120 €
Vendita
1
1
62 mq
Чучулуга
🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! ОФЕРТА: 3892 Представяме Ви новопостроена жилищна сграда с три секции в кв. Гагарин ! 💎Атрактивна цена : 1050 евро/ кв.м! Наличие на едностайни , двустайн…
140 540 €
Vendita
Atipico
1
86 mq
бул. България
🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🔈 ОФЕРТА : 2801 'ГОЛД ИМОТИ' Ви предлага двустайни апартаменти в новостроящ се комплекс, в непосредствена близост до хотел ''Санкт Петербург''! ➡️Разпределени…
9
115 060 €
Vendita
Atipico
1
120 mq
Чучулуга
✨ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! ✨ ОФЕРТА: 17925 -Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ', има удоволствието да Ви представи новостроящ се комплекс в кв. Гагарин! -Предлагаме Ви …
8
340 000 €
Vendita
Atipico
1
120 mq
Асен Йорданов, София
Unique Estates има удоволствието да Ви представи много слънчев и напълно обзаведен тристаен апартамент със собствен двор за продажба, разположен в тиха и спокойна част на квартал Кръстова вада. Жили…
6
101 710 €
Vendita
Atipico
1
106 mq
Чучулуга
📢 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! 📢 ОФЕРТА: 15713 -Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ', има удоволствието да Ви представи новостроящ се комплекс в кв. Гагарин! -Предлагаме Ви…
11
108 550 €
Vendita
Atipico
1
115 mq
Димо Хаджидимов
🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🔈 ОФЕРТА: 19117 ◼ Агенция за недвижими имоти ГОЛД ИМОТИ има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент с АКТ 14, в новопостроен жилищен комплекс в райо…
143 470 €
Vendita
Atipico
1
65 mq
Царевец
0% КОМИСИОН - ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР ! 🌟 ОФЕРТА : 13593 💰 Промоционална схема на плащане: 10% СЕГА, 90% на АКТ 16! ● 'ГОЛД ИМОТИ' с удоволствие Ви представя новострояща се сграда в кв. Христо Смирнен…
145 000 €
Vendita
Atipico
1
134 mq
Остромила
📢ЦЕНИ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОН !📢 РАЗСРОЧЕНИ СХЕМИ НА ПЛАЩАНЕ! ✅ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БАНКОВ КРЕДИТ! ОФЕРТА : 16663 ➤ Агенция за недвижими имоти ГОЛД ИМОТИ представя възможност за покупка на…
6
80 125 €
Vendita
Atipico
1
62 mq
бул. Освобождение
Обявената цена важи при изплащане на жилището до края на 2026г! 📢 🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🔈 ОФЕРТА: 10971 ⮚ Модерен комплекс с широк избор от квадратури - От уютни едностайни до прос…
54 740 €
Vendita
1
1
45 mq
Николай Коперник
🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР!🔈 ОФЕРТА : 4700 -Новостроящ се жилищен комплекс в сърцето на квартал Кючук Париж. -Наличие на едностайни, двустайни и тристайни апартаменти . ✔️ Разпределение:…
16
228 000 €
Vendita
Atipico
1
102 mq
Авксентий Велешки
За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 466 или 032 586 956 и цитирайте референтния номер на имота: Plv 90292. Отговорен брокер: Стефан Моллов Предлагаме за продажба чисто нов тристае…
84 500 €
Vendita
Atipico
1
80 mq
Остромила
📢ЦЕНИ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОН !📢 РАЗСРОЧЕНИ СХЕМИ НА ПЛАЩАНЕ! ✅ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БАНКОВ КРЕДИТ! ОФЕРТА : 16664 ⮚ Агенция за недвижими имоти ГОЛД ИМОТИ представя възможност за покупка на…
9
116 590 €
Vendita
Atipico
1
76 mq
Царевец
📢 0% КОМИСИОН - НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ! 📢 ОФЕРТА : 19771 Възможност за покупка на двустайни , тристайни и четиристайни апартаменти . 💰РАЗСРОЧЕНА СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ на 3 вноски . 💰 ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПЛАЩАНЕ 2…
108 900 €
Vendita
Atipico
1
112 mq
Елин Пелин
🔥 ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 🔥 Цени под 1000 евро/кв.м!🔥 🔊 0% КОМИСИОН ! 🔊 ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ ОТ ИНВЕСТИТОР! ОФЕРТА: 19171 ● Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' с удоволствие Ви представя нов проек…
5
79 770 €
Vendita
Atipico
1
65 mq
Николай Коперник
🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР!🔈 ОФЕРТА : 4701 -Новостроящ се жилищен комплекс в сърцето на квартал Кючук Париж. -Наличие на едностайни, двустайни и тристайни апартаменти . ✔️ Разпределение:…
121 000 €
Vendita
Atipico
1
93 mq
Остромила
📢ЦЕНИ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОН! 📢 РАЗСРОЧЕНИ СХЕМИ НА ПЛАЩАНЕ! ✅ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БАНКОВ КРЕДИТ! ОФЕРТА: 16662 ⮚ Агенция за недвижими имоти ГОЛД ИМОТИ представя възможност за покупка на жи…
8
159 000 €
Vendita
Atipico
1
66 mq
Поибране
За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 466 или 032 586 956 и цитирайте референтния номер на имота: Plv 86139. Отговорен брокер: Стефан Моллов Предлагаме Ви просторен двустаен апартам…
Salva questa selezione
×
E ti invieremo immediatamente notifiche sulle nuove offerte.
Imposta un cane da guardia
Mostra altro
Precedente
1
...
460
461
462
...
556
Altro
Appartamenti