SUPA24
Salón
Salón
Salón
55 000 €
(1 222 € / m²)
Venta
2
1
45 m²
Atatürk Cad.

dormitorio2
departamento45 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Antalya'nın Döşemealtı İlçesi'nde Modern ve Elit Yaşam Alanları
Antalya'nın merkezine yakın konumuyla dikkat çeken Döşemealtı ilçesi, sıcak yaz aylar...

Otro
Antigüedad de la oferta: 260días
Actualizado: 8días

Localidades

Atatürk Cad.
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti