SUPA24
Salón
Salón
Salón
255 000 €
(1 821 € / m²)
Venta
5
2+
140 m²
Necdet Atik Kavşağı

dormitorio5
departamento140 m²
baños2+
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Antalya'nın muhteşem tarihine ve doğal güzelliklerine ev sahipliği yapan Manavgat'ta sizi bekleyen bir yaşam deneyimiyle tanışın! Bu özel bölgede, den...

Otro
Antigüedad de la oferta: 299días
Actualizado: 17días

Localidades

Necdet Atik Kavşağı
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti