SUPA24
Otro
Otro
Otro
169 420 €
(2 092 € / m²)
Venta
2
1
81 m²
Jambiani road

dormitorio2
departamento81 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Dvojizbový duplex v Anga Zazibar je premyslená navrhnutá rezidencia s rozlohou 81 m², ktorá kombinuje moderný komfort s príjemným ostrovným bývaním. D...

Parámetros

Parámetros

Estado:
Otro
Piso:
2. piso de 2
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 4días

Localidades

Jambiani road
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

URBAN reality, s. r. o.

Tmp