SUPA24
Otro
Otro
Otro
355 781 €
(2 118 € / m²)
Venta
4
1
168 m²
Jambiani road

dormitorio4
departamento168 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

4-izbový duplex v Anga Zanzibar je premyslene navrhnutá rezidencia s rozlohou 168 m², ktorá kombinuje moderný komfort s elegantným ostrovným bývaním. ...

Parámetros

Parámetros

Estado:
Otro
Piso:
2. piso de 2
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Jambiani road
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

URBAN reality, s. r. o.

Tmp