SUPA24
Otro
Otro
Otro
79 000 €
(2 194 € / m²)
Venta
2
1
36 m²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

dormitorio2
departamento36 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Luxusní apartmán 2+kk s výhledem na lagunu v exotickém Jomtien
Tento příjemný apartmán 2+kk o velikosti 40 m² ve 3. patře prestižního komplexu nabízí ...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 87días
Actualizado: 25días

Localidades

เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski