SUPA24
Otro
Otro
Otro
273 474 €
(4 558 € / m²)
Venta
2
1
60 m²
ถนนสุขุมวิท, เมืองพัทยา

dormitorio2
departamento60 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

1-spálňový apartmán ponúka funkčné a pohodlné bývanie v nadčasovom štýle. Dispozícia zahŕňa samostatnú spálňu, priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kúto...

Piso:
6. piso de 7
Antigüedad de la oferta: 332días
Actualizado: 40días

Localidades

ถนนสุขุมวิท, เมืองพัทยา
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

1.BCR s.r.o.

Veronika Machotková