SUPA24
Otro
Otro
Otro
122 425 €
(1 975 € / m²)
Venta
3
1
62 m²
Żory

dormitorio3
departamento62 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terraza

Descripción

NOWOCZESNY APARTAMENT W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego i słonecznego apartamentu w ...

Piso:
1. piso de 1
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Żory
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

L-R NIERUCHOMOŚCI

Justyna Frycz-Pacia