SUPA24
Otro
Otro
Otro
122 393 €
(1 654 € / m²)
Venta
4
1
74 m²
Infułacka, Zamość

dormitorio4
departamento74 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

NIERUCHOMOŚĆ Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na parterze w kameralnym, niskim 2-piętrowym bloku. Na każdy...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Infułacka, Zamość
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

HOMFI SP. Z O.O.

Izabela Batorska