SUPA24
Otro
Otro
Otro
136 779 €
(2 910 € / m²)
Venta
3
1
47 m²
Lubińska, Wrocław

dormitorio3
departamento47 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m. kw, usytuowan...

Piso:
3. piso de 5
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 2días

Localidades

Lubińska, Wrocław
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BESTATE Nieruchomości

Monika Zaremba