SUPA24
117 544 €
(3 673 € / m²)
Venta
2
1
32 m²
Wrocław

dormitorio2
departamento32 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standa...

Piso:
2. piso de 5
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Wrocław
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN