SUPA24
Otro
Otro
Otro
145 976 €
(3 244 € / m²)
Venta
2
1
45 m²
Gorlicka, Wrocław

dormitorio2
departamento45 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,68 m, narożne, położone na 1 piętrze w budynku na strzeżonym osiedlu przy ul. Gorlickiej.

Piso:
1. piso de 3
Antigüedad de la oferta: 39días
Actualizado: 37días

Localidades

Gorlicka, Wrocław
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

SDP Nieruchomości

Natalia Sobczyńska