SUPA24
Otro
Otro
Otro
140 582 €
(3 269 € / m²)
Venta
2
1
43 m²
Stanisława Drabika, Wrocław

dormitorio2
departamento43 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terraza

Descripción

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po o...

Otro
Antigüedad de la oferta: 40días
Actualizado: 3días

Localidades

Stanisława Drabika, Wrocław
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BESTATE Nieruchomości

Monika Zaremba