SUPA24
162 927 €
(2 628 € / m²)
Venta
3
1
62 m²
Rędzińska, Wrocław

dormitorio3
departamento62 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczon...

Otro
Antigüedad de la oferta: 323días
Actualizado: 323días

Localidades

Rędzińska, Wrocław
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN