SUPA24
113 197 €
(3 430 € / m²)
Venta
2
1
33 m²
Kotlarska, Wrocław

dormitorio2
departamento33 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

DO WYKOŃCZENIA Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 326días
Actualizado: 326días

Localidades

Kotlarska, Wrocław
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN